Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Пекіні відбулася церемонія відкриття Паралімпійських ігор-2022

  2022-03-03

  За словами режисера заходу Чжан Імоу, близько 30% артистів, що беруть участь — люди з обмеженими можливостями. Прапороносці китайської делегації стали лижниця Го Юйцзе та хокеїст Ван Чжидун. Го завоювала три золота та три срібла на 11-х Національних паралімпійських іграх Китаю у 2021 році. Ван — основний гравець чоловічої збірної Китаю зі следж-хокею та учасник чемпіонатів світу у 2018 та 2021 роках.

  Китай направить на зимові Паралімпійські ігри у Пекіні, які проходитимуть з 4 по 13 березня, найбільшу делегацію в історії країни. У змаганнях візьмуть участь 96 спортсменів: 68 чоловіків та 28 жінок. Збірна країни візьме участь у 73 дисциплінах шести видів спорту, включаючи керлінг на візках, следж-хокей, гірські лижі, сноуборд, лижні перегони та біатлон.

  Паралімпійська збірна України готова до виступу на Зимових Іграх-2022 і планує змагатися в Пекіні у повному складі. Про це ексклюзивно для Суспільне Спорт розповіла керівниця пресслужби Національного комітету спорту інвалідів України Наталія Гарач. Вона підтвердила, що збірна України у повному складі вилетить на змагання в Пекін. А добиратися учасники Паралімпіади будуть з різних локацій.

  “Частина команди в одному місці, частина — в іншому. Надіюся, що сьогодні об’єднаємося і потрапимо в аеропорт і разом поїдемо до Пекіна. Команда не в Україні. Ми не будемо розказувати, де ми є. Коли приїдемо до Пекіна, то розкажемо, як добиралися”, — пояснила Наталія Гарач. За її прогнозами команда збірної мала прибути до Пекіну 2-го березня.

  Усього Україна на Паралімпіаду-2022 здобула 20 ліцензій, представлятимуть команду 29 атлетів – 20 спортсменів-паралімпійців та 9 спортсменів-гайдів. Змагатися українці будуть у двох видах спорту – біатлоні та лижних перегонах.

  У Пекіні відбулася церемонія відкриття Паралімпійських ігор-2022

  Міжнародний паралімпійський комітет усунув російських та білоруських спортсменів від участі у Паралімпіаді, хоча за день до цього було рішення про те, що представники Росії та Білорусі виступатимуть у нейтральному статусі без прапора та гімну, а їх результати не враховуватимуться у загальному заліку.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *