Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У Пекіні стартував Китайський міжнародний ярмарок торгівлі послугами

  2021-09-02

  Цього року Китайський міжнародний ярмарок торгівлі послугами проходить з 2 по 7 вересня. У програмі — як онлайн, так і офлайн-заходи. Фінансовий, туристичний, освітній і спортивний сектори будуть представлені на тематичних виставках. Обговорюватимуться найактуальніші тенденції — від цифрової економіки до вуглецевої нейтральності.

  Віце-мер Пекіна Ян Цзіньбао зазначив: «‎В цьому році на заході більше уваги приділяється цифровим послугам, цифровій економіці і торгівлі. Для цифрових послуг ми вперше створили спеціальну зону, цій темі буде присвячено близько 15 форумів».

  Через недавній спалах коронавірусу в Китаї, влада ухвалила серйозні запобіжні заходи — розробила плани дій в надзвичайних ситуаціях і підготували медичні та епідеміологічні групи.

  Директор Пекінського муніципального бюро комерції Янь Ліґан заявив: «‎В цілому нещодавній спалах мало вплинув на ярмарок. Для участі в ньому у форматах онлайн і офлайн зареєструвалося понад 10 тисяч підприємств з більш ніж 150 країн і регіонів. 2400 підприємств візьмуть участь у заході в офлайн-форматі».

  Влада звертає увагу: головна задача уряду — провести ярмарок відповідно до графіка в умовах пандемії. Це відображає рішучість Китаю сприяти відкритості на високому рівні і підтримувати відновлення світової економіки і світової торгівлі.

  Website: https://newscenter.ciftis.org/home

   

  “CRI”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *