Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Пекіні здійснено презентацію потенціалу відновлювальної енергетики України

  2019-12-04

  28 листопада під час Форуму «Нові види енергії та зберігання енергії», який відбувся в рамках 11-го китайського інвестиційного ярмарку COIFAIR, за участі представників Посольства України в КНР здійснено презентацію інвестиційного потенціалу сфери відновлювальної енергетики України. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ України.

  Захід організовано Китайським міжнародним альянсом нових видів енергії та Китайською асоціацією розвитку зовнішніх інвестицій. Учасниками Форуму стали близько 150 представників китайських та іноземних компаній, дипкорпусу та уряду КНР. З організаторами Форуму домовлено про розповсюдження презентаційної інформації щодо України серед зацікавлених учасників.

  Проведено низку зустрічей з представниками китайських компаній для обговорення окремих аспектів державної підтримки сфери відновлювальної енергетики в Україні та нинішніх проектів, що реалізуються за участі іноземних партнерів. За підсумками зустрічей вдалося отримати підтвердження інтересу приватного бізнесу КНР щодо ринку енергетики України, який підкріплений інвестиційними ресурсами та досвідом участі в міжнародних проектах.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *