Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Пекіні відбулась українсько-китайська торговельно-інвестиційна конференція

  2019-06-10

  Організатори конференції: міжнародний проект New Enterpreneur Development Program і китайська організація Beijing Guoyan Meifu Cultural Exchange co. Ltd, які об’єднали 5 червня під одним дахом представників ТОП-500 найбільших китайських компаній. Від української сторони участь у заході взяв офіційний представник ТПП України Євген Романенко.

  Китайським промисловцям було презентовано торговельний та інвестиційний потенціал України. Окрім того, представник ТПП України розповів про основні положення та новації законодавства України у сфері міжнародної торгівлі та залучення інвестицій.

  За результатами конференції підприємства з Піднебесної виявили інтерес до розвитку двосторонньої торгівлі, створення спільних підприємств, а також інвестування в українське сільське господарство, енергетику та транспортну інфраструктуру, особливо в рамках реалізації міжнародної ініціативи «Один пояс, один шлях». Уже досягнуто домовленостей про відвідини великою китайською бізнес-делегацією України та проведення ділових заходів із вітчизняними компаніями.

   

   “Торгово-промислова палата України”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *