Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У місті Фучжоу відкрився саміт зі стимулювання цифрового розвитку Китаю

  2023-04-27

  27 квітня у місті Фучжоу відкрився  Шостий саміт з будівництва цифрового Китаю, повідомляє Xinhuanet.

  Член Політбюро ЦК КПК і завідувач Відділом пропаганди ЦК КПК Лі Шулей був присутній на церемонії відкриття саміту і виступив на ній із програмною промовою.

  На заході також був присутній заступник голови ВК НПКСК Лян Чженьїн.

  Дводенний саміт присвячений демонстрації останніх досягнень ініціативи “цифровий Китай” та обміну досвідом у сфері цифрового розвитку.

  У рамках саміту буде проведено виставку, на якій буде представлено помітний прогрес у таких галузях, як цифрова інфраструктура, цифрова економіка і цифрове суспільство, а також відбудуться виставка цифрових продуктів, конкурс цифрових інновацій і низка форумів.

  Саміт організовано спільними зусиллями Державної канцелярії інтернет-інформації КНР, Держкомітету у справах розвитку і реформ Китаю, Міністерства науки і технологій Китаю, Міністерства промисловості та інформатизації КНР, Комітету з контролю та управління державним майном при Держраді КНР і народного уряду провінції Фуцзянь.

  Наразі Китай розпочав новий шлях побудови сучасної соціалістичної країни всебічним шляхом. Нова ера та новий шлях висунули нові вимоги та вказали нові напрямки для побудови цифрового Китаю. Політичне будівництво, культурне будівництво, соціальне будівництво та будівництво екологічної цивілізації забезпечують підтримку інформаційних технологій та інформаційних ресурсів, стимулюють модернізацію за допомогою інформаційних технологій та сприяють високоякісному економічному та соціальному розвитку.

  Отже, у Фучжоу був проведений Шостий саміт з будівництва цифрового Китаю, на якому представники уряду та провідних організацій обговорюють досягнення та обмін досвідом у цифровому розвитку, що відповідає новим вимогам та напрямкам сучасного будівництва Китаю, де інформаційні технології відіграють важливу роль у модернізації та стимулюванні економічного й соціального розвитку.

  Офіційний сайт: http://www.fj.xinhuanet.com/2023zt/szzg/index.htm

  У місті Фучжоу відкрився саміт зі стимулювання цифрового розвитку Китаю У місті Фучжоу відкрився саміт зі стимулювання цифрового розвитку Китаю

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *