Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Міністерстві інфраструктури відбулася зустріч з генеральним директором китайської компанії

  2018-05-07

  26 квітня відбулась зустріч заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка та генерального директора китайської компанії China Civil Engineering Construction Corporation паном Чжао Дяньлуном.

  Під час зустрічі Юрій Лавренюк наголосив: «За останні роки все більше світових компаній виявляють зацікавленість інвестувати у транспортну галузь України. У нас вже є ряд успішних проектів із китайськими компаніями. Це днопоглиблення китайською компанією China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) акваторій портів Южний та Чорноморськ. Світовий гігант Hutchison ports вже подала заявку на участь у конкурсі на оренду причалів порту Чорноморськ».

  За словами заступника Міністра особлива увага Міністерства приділяється розвитку транзитного потенціалу країни та вантажних перевезень між Європою і Азією, зокрема КНР через території Азербайджану і Грузії із подальшим використанням поромних переправ Чорного моря до України і далі до країн Європи: «Для ефективної реалізації нового Шовкового шляху у нас є всі можливості і ми готові їх використовувати. Ми відкриті до нових пропозицій і спільної співпраці. Україна повинна рухатися вперед і забезпечити перевізників найкращими мультимодальними логістичними рішеннями».

  Сторони обговорили та визначили перспективи і напрями майбутнього співробітництва.

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *