Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Миколаєві відремонтували ще одне судно для китайської компанії

  2018-05-11

  Чорноморський суднобудівний завод у Миколаєві завершив ремонт і спустив на воду судно «Darun 66» для китайської компанії. Це вже друге судно, відремонтоване цієї весни для китайських партнерів.

  Про це повідомили в прес-службі компанії «Smart Maritime Group», до якої належить ЧСЗ.

  «На Миколаївській верфі компанії Smart Maritime Group після виконання докових робіт спущено на воду судно технічного флоту «Darun 66» китайської компанії China Harbour Engineering Company Ltd», – сказав головний будівельник Миколаївської верфі Павло Бурунін.

  За його словами, ремонт судна проводився на навколостапельній плиті стапеля «0». Миколаївські суднобудівельники, зокрема, здійснили заміну корпусного металу, відремонтували гвинто-рульовоу групу та виконали фарбувальні роботи. Найближчим часом судно буде передано замовнику.

  Слід зазначити, що це вже друге китайське судно технічного флоту, відремонтоване цієї весни на Миколаївській верфі SMG. Першим став плавучий кран «Darun 27», який до цього в якості грейферного земснаряда використовувався для проведення днопоглиблювальних робіт в акваторії морського порту «Південний».

  ЧСЗ входить до Smart Maritime Group (SMG) – найбільшого суднобудівного холдингу України. Він об’єднує два суднобудівних підприємства України – Чорноморський та Херсонський суднобудівні заводи.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *