Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У МАЙБУТНІЙ УНІВЕРСІАДІ В ШЕНЬЧЖЕНІ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ БЛИЗЬКО 8 ТИС. СПОРТСМЕНІВ

  2011-08-03

  З 12 по 23 серпня 2011 року відбудеться Всесвітня літня Універсіада-2011 з 24 видів спорту, яка пройде в Китаї. Право приймати цей спортивний форум виграв китайське місто Шеньчжень.

  Станом на 18:00 1 серпня більш 12 тис. чоловік з 152 делегацій, у тому числі близько 8 тис. спортсменів, підтвердили участь в 26-й Всесвітній універсіаді, яка відкриється 12 серпня в південнокитайському місті Шеньчжень. Про це повідомили в Оргкомітеті Універсіади.

  Як повідомила представник Оргкомітету Пань Сяохуей, китайська делегація з 804 осіб, включаючи 505 спортсменів, сформована в першій половині дня 1 серпня в Пекінському університеті. Вона стане найбільшою серед всіх делегацій, за нею йдуть відповідно делегації Росії та Японії.

  Пань Сяохуей також заявила, що майбутні ігри будуть висвітлювати близько 5 тис. представників понад 320 ЗМІ різних країн і районів, серед них – 330 співробітників іноземних ЗМІ, включаючи провідні ЗМІ США, Великобританії, Франції, Росії та Японії.

  В обов’язкову програму Всесвітньої літньої Універсіади-2011 входять змагання по 13 видам спорту – легка атлетика, баскетбол, футбол, художня та спортивна гімнастика, плавання, водне поло, фехтування, великий і настільний теніс, стрибки у воду, дзюдо і волейбол.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *