Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У М. НІНБО ОДНОЧАСНО ВІДКРИЛИСЯ ТРИНАДЦЯТИЙ ЧЖЕЦЗЯНСЬКИЙ ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ЯРМАРОК І 10-Й КИТАЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЯРМАРОК СПОЖИВЧИХ ТОВАРІВ

  2011-06-08

  Джерело: Агентство Сіньхуа

  Сьогодні в місті Нінбо провінції Чжецзян / Східний Китай / одночасно відкрилися тринадцятий чжецзянський торгово-інвестиційний ярмарок і 10-й Китайський міжнародний ярмарок споживчих товарів. У їх роботі беруть участь понад 11 тис бізнесменів з Європи, США, Спеціальних адміністративних районів Китаю Сянган і Аомень, Японії, Республіки Корея та інших країн і регіонів світу.

  Як повідомив представник оргкомітету Чжецзянського торгово-інвестиційного ярмарку, заступник голови Управління зовнішньої торгівлі і зовнішньоекономічного співробітництва міста Нінбо Ган Юн, лейтмотивом цьогорічного ярмарку є “Розвиток морської економіки, розширення галузевого співробітництва та підвищення ступеня відкритості”. В її рамках заплановано проведення 53 заходів, в тому числі ділові переговори, виставки та відкриті форуми.

  Як стало відомо, на цьогорічному ярмарку представлено 1076 інвестиційних проектів на загальну суму 88200 млн дол США.

  Організатором тринадцятого Чжецзянського торгово-інвестиційного ярмарку виступає народний уряд пров. Чжецзян, а співорганізаторами 10-й Китайської міжнародної ярмарки споживчих товарів стали Міністерство комерції КНР і адміністрація провінції Чжецзян. Обидва заходи відбудуться з 8 по 11 червня.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *