Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У ЛАНЬЧЖОУ ВІДКРИВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ПОДОРОЖ В ДУНЬХУАН – ВЕЛИКИЙ ШОВКОВИЙ ШЛЯХ”

  2011-08-01

  Джерело: Russian.News.Cn

  У Ланьчжоу, столиці провінції Ганьсу / Північно-Західний Китай /, за якою головним чином проходив стародавній Шовковий шлях, 30 липня відкрився міжнародний туристичний фестиваль “Подорож в Дуньхуан – Великий шовковий шлях”. У ньому беруть участь офіційні особи, підприємці в сфері туризму, інвестори з США, Німеччини, Італії та ще кількох десятків країн і територій, а також представники з більш, ніж десятка китайських провінцій.

  Це свято проводиться Державним управлінням у справах туризму та провінцією Ганьсу. Він триватиме протягом місяця. Метою цього свята головним чином є розширення туризму, з’єднання міжнародного та внутрішнього туристичного ринку, залучення для подорожі по древньому шовковому шляху 10 млн туристів як жителів Китаю, так і мандрівників з-за кордону.

  Під час цього свята буде проведено в цілому 30 заходів, головним серед яких буде поїздка по Шовковому шляху. В ході її гості будуть дегустувати місцеві страви, виноградне вино, дивитися виступи фольклорних ансамблів, оглядати пам’ятники китайського культурної спадщини. Крім милування ганьсускімі природними ландшафтами і знайомства зі специфікою місцевої народної культури, учасники свята зможуть особисто вразив “подорожжю по древньому Шовковому шляху мрії”, познайомитися зі своєрідною географією, культурою, народностями та історією Шовкового шляху провінції Ганьсу.

  Глава адміністрації провінції Ганьсу Лю Вейпін заявив, що, як планується, у наступні п’ять років сфера туризму повинна почетверити основні показники, принести в скарбницю 100 млрд і більше юанів, а дохід від туризму повинен скласти 8 проц і вище від ВВП.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *