Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Києві влаштували масовий заплив на екзотичних човнах

  2018-05-09

  Цей вид спорту родом із Китаю, а називається він драгонбот. І хоча про нього у нас знають мало, наступного року Україна прийматиме Чемпіонат світу.

  Такий вид спорту виник у Китаї ще 2 тисячі років тому. Так навчали військово-морській справі. Згодом імператор перекваліфікував навчання у розвагу.

  Європейці ж познайомились із драгобонтом лише у 19 столітті, коли імперія Цин була під контролем Британців та Французів. А у 20 столітті так почали заманювати туристів їхати у Китай.Ритм команді із 10 чи 20 веслувальників задає баранщик. Саме він сидить на носі човна. А місце керманича позаду, щоб міг бачити, куди спрямовувати човен.

  Українській команді “Буревісник” 11 років. Вони вибороли для України право приймати чемпіонат світу з командного драгонботу у 2019. І щоб зібрати до цього часу армію фанатів, взялися популяризувати цей екзотичний вид спорту серед українців.

  Драгонботом можуть займатися люди різного віку і статі. У цьому човні, до прикладу, веслують і 16-річні і 60 річні. Вже 19 травня спортсмени анонсують відкритий чемпіонат Києва з драгонботу серед аматорів. Хочуть, щоб сезон напередодні чемпіонату запам’ятався українцям.

  964283_2206854
  “24 канал”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *