Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У китайському суді вперше застосували технології віртуальної реальності

  2018-03-05

  Перший народний суд середнього ступеня Пекіна вперше в країні офіційно застосував технології віртуальної реальності в ході розгляду справи про вбивство, повідомляє Центральне телебачення Китаю.

  Суд розглядав справу про вбивство 19-річної дівчини, на прізвище Лю, її хлопцем на прізвище Чжан. Вбивство сталося у вересні минулого року в офісі чоловіка в Пекіні. Після скоєння злочину він не намагався сховатися, співробітники поліції які прибули за викликом затримали його на місці злочину.
  Свідком вбивства був один з колег жертви на прізвище Дун, саме він і став першою людиною, яка дала показання за допомогою технологій віртуальної реальності в Китаї.

  В ході слухання прокурор запросив колегу вбитої дівчини дати свідчення, надівши на нього спеціальні окуляри, і Дун за допомогою спеціального обладнання з різних кутів зміг відновити картину злочину, свідком якої він став. Всі його руху оброблялися, і зображення з симуляцією місця злочину виводилося на великий екран прямо в залі суду – всі присутні змогли побачити симуляцію того, що бачив сам Дун.

  У Китаї під час розгляду справ у суді часто використовуються презентації в PowerPoint, щоб посилити ефективність від презентації матеріалів справи. Також була розроблена програма, за допомогою якої можна не тільки демонструвати текст, фото, відео, але також можна застосувати і технології віртуальної реальності.

  Телеканал зазначає, що тепер технологію віртуальної реальності можна використовувати не тільки для розваг, а й для таких важливих сфер, як подання та розгляд судових справ, розслідування злочинів, детальне вивчення місць злочинів і різних інцидентів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *