Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У китайських будівельників на Житомирщині закінчився карантин – усі здорові

  2020-02-28

  У працівників, які повернулися з Китаю на будівництво об’їзної дороги навколо Житомира, завершився карантин, і всі вони здорові. Про це після закритої наради за участю заступника секретаря РНБО голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розповів телеканалу C-TV.

  «Ми маємо 12 громадян Китайської Народної Республіки, в яких стікає термін карантину (в одного 27 лютого, а в 11 – 28 лютого). Хочу повідомити, що жодних симптомів хвороб ми не виявили. До нас прилетіли здорові китайці, які, маю надію, зроблять нам здорову дорогу навколо Житомира», – сказав Бунечко.

  За його словами, область готова до протидії коронавірусу, і наразі на Житомирщині робиться все можливе, аби запобігти його поширенню.

  Як повідомляв Укрінформ, працівники китайської компанії, яка будує об’їзну автодорогу в Житомирі, перебували на двотижневому карантині у боксах на підприємстві. Туди помістили тих, хто повернувся в Україну з Китаю після святкування Нового року.

  Реконструкцію міжнародного шляху М-06 Київ – Чоп у Житомирській області проводить з 2018 року підрядна організація Sinohydro Corporation Limited (КНР).

  За даними Державної міграційної служби, до виїзду за кордон на об’єкті працювали близько 40 працівників з КНР.

   

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *