Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У КИТАЇ УСПІШНО ЗДІЙСНЕНИЙ ЗАПУСК СУПУТНИКА ЗВ’ЯЗКУ “ЧЖУНСІН-10”

  2011-06-21

  Джерело: Сіньхуа

  В 00:13 21 червня з космодрому Січан в провінції Сичуань був успішно здійснений запуск супутника зв’язку “Чжунсін-10”, який замінить “Чжунсін-5Б” і надаватиме послуги у сфері зв’язку, радіо і телемовлення.

  “Чжунсін-10” – супутник зв’язку на стаціонарній орбіті, розроблений Інститутом космічних технологій при Китайському об’єднанні космічної науки і техніки. Проектний термін його експлуатації – 15 років. Це 10-й ШСЗ, що знаходиться в експлуатації та управлінні Китайської корпорації супутникового зв’язку.

  Як повідомив генеральний директор корпорації Чжо Чаоюе, “Чжунсін-10” має такі технічні характеристики, як великий об’єм, широка географія охоплення, висока надійність і довгий термін експлуатації. Він в змозі задовольнити потреби абонентів Китаю та Азіатсько-Тихоокеанського регіону в операціях зв’язку, радіо-і телемовлення, передачі даних, цифрових і широкосмугових мультимедійних операцій. “Чжунсін-5Б” був запущений в липні 1998 року.

  За планом, до 2015 року Китайська корпорація супутникового зв’язку матиме 15 ШСЗ, що забезпечить їй перше місце в Азії та статус першокласної міжнародної компанії супутникового зв’язку. В даний час її ШСЗ обслуговують 260 вітчизняних телепрограм та 230 радіопрограм, забезпечують величезний обсяг операцій зв’язку.

  Запуск супутника “Чжунсін-10” здійснено за допомогою ракети-носія “Чанчжен-3Б” /”Великий похід-3Б”/. Це 138-й політ ракети-носія серії “Чанчжен”.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *