Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї успішно випробували безпілотний вертоліт

  2018-08-24

  Новий апарат обіцяють активно застосовувати у правоохоронних операціях на морі, сільськогосподарському виробництві, екстреному порятунку і для допомоги в інших сферах.

  Безпілотний вертоліт китайської розробки Сян’ін-200 успішно завершив тестові польоти, заявили в Шеньяньскому інституті автоматизації Академії наук Китаю, інженери якого розробляли цей безпілотник, повідомляє агентство Сіньхуа.

  Як повідомив молодший науковий співробітник інституту Гу Фен, новий безпілотний вертоліт має довжину 8,7 м і висоту 2,5 м. Його вантажопідйомність становить 200 кг. Новинка стала першим у країні великим безпілотним вертольотом, що пройшов сертифікацію технологій самостійного палубного зльоту і посадки.

  “Новинка буде широко застосовуватися у правоохоронних операціях на морі, сільськогосподарському виробництві, екстреному порятунку і для допомоги в інших сферах”, – зазначив Гу Фен.

  На Сян’ін-200 китайські розробники встановили інноваційні частини в системах контролю, рушійної сили і трансмісії.

  Шеньянський інститут автоматизації займається розробкою безпілотних вертольотів із 2003 року. Розроблені ним безпілотники були застосовані в наукових експедиціях в Антарктику, пошуково-рятувальних операціях після землетрусу в повіті Лушань, для прокладання ліній електропередачі через річку Янцзи та інших серйозних завдань.

  “Кореспондент”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *