Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї створили штучну шкіру для моніторингу стану здоров’я

  2018-08-08

  Китайські вчені створили штучну кольорову електронну шкіру на основі графену, яка може функціонувати як переносний електронний пристрій.

  Нова розробка, що отримала назву e-skin, може функціонувати як пристрій для моніторингу стану здоров’я, повідомляє ETHealthworld.com.

  Винахід виготовлений із тонкого, гнучкого та еластичного електронного матеріалу, який імітує шкіру людини і може відчувати тиск, температуру і натяг. Графен – надтонка речовина, що характеризується чудовою гнучкістю і провідністю. Вона є ідеальним матеріалом для електронної шкіри.

  Фахівці з китайського університету Цінхуа продемонстрували графенову електронну шкіру із застосуванням технології лазерного скрайбування. Електронна шкіра може бути прикріплена до людської шкіри, а також до масок або горла для вимірювання сигналів тіла, включаючи дихання, серцебиття і голос. Вона проявляє високу чутливість і довготривалу стабільність, витримує високу температуру і зручна для носіння.

  Вчені переконані, що електронна шкіра має колосальні потенційні можливості для застосування в області охорони здоров’я та штучного інтелекту.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *