Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї провели Тиждень української музики

  2016-03-09

  За ініціативи українського клубу співвітчизників Hromada.club, який функціонує у Ґуанчжоу, проведено акцію, спрямовану на популяризацію сучасної української музичної творчості у Китаї.

  Під час проведення Тижня української музики, протягом семи днів організатори акції та усі бажаючі розміщували українські пісні та музичні кліпи на своїх сторінках у популярній в Китаї соціальній мережі “Вейсінь”.

  Акція викликала значний інтерес як серед представників української діаспори, так і китайців й інших іноземних друзів. Найактивніші учасники написали також свої відгуки про акцію.

  “Акція своєчасна, покликана пропагувати національну культуру, зберегти національну ідентичність. Добірка пісень на різні смаки. Особливо сподобалися кліпи, у яких представлені мальовані персонажі”, – розповідає Ліна, родом з Кривого Рогу, яка проживає в Ґуанчжоу.

  “Акція дала можливість українцям Китаю згадати наших виконавців, дізнатися нових, познайомитися із сучасними учасниками української естради. Корисна вона тим, що знайомить з Україною наших друзів, ламає стереотипи про Україну. Потрібно частіше робити подібні акції”, – переконана Оксана, яка переїхала з Києва до Шанхаю.

  “Gazeta.ua”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *