Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї побудують завод з обслуговування українських авіадвигунів

  2017-05-16

  “Мотор Січ” спільно з китайським партнером побудують завод в Китаї, який буде обслуговувати двигуни запорізької розробки.

  Крім того, “Мотор Січ” залучає значні інвестиції в модернізацію потужностей. Про це повідомив перший віце-прем’єр України Степан Кубів, перебуваючи з візитом в Пекіні, – повідомляє ЦТС.

  “Китайська Skyrizon і український” Мотор Січ “планують побудувати завод в місті Чунцин (Центральна частина Китаю), де будуть виробляти і обслуговувати авіадвигуни за українськими технологіями. А ще компанія планує інвестувати 250 млн доларів в модернізацію українських виробничих і проектних потужностей” Мотор Січ”, – повідомив Кубів.

  Нагадаємо, в лютому Коммерсант писав, що “Мотор Січ” може взяти участь в російсько-китайському проекті важкого вертольота AHL та надати для нової машини турбовальние двигуни АІ-136Т. Вертоліт буде розроблятися тільки для китайського ринку, оскільки Росія закриває свої потреби вертольотами Мі-17 і Мі-26.

  Проектування і виробництво AHL довго ускладнював вибір двигуна. У травні 2015 року колишній глава “Вертольотів Росії” Олександр Міхєєв говорив, що на машині може бути використаний український двигун Д-136 (аналогічний двигуну Мі-26).

  “Мотор Січ” спростовувала участь в проекті, але 10 лютого в компанії пояснили, що вона працює безпосередньо з китайською Avicopter і вже уклала контракти на поставку нового турбовального двигуна АІ-136Т.

  “ІНФОРМАТОР”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *