Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї хочуть відкрити футбольну школу імені Андрія Шевченка

  2018-05-04

  У китайській провінції Хенань планують створити власну футбольну школу і назвати її на честь головного тренера збірної України з футболу і колишнього гравця київського “Динамо” Андрія Шевченка. Про це повідомляється на сайті “Динамо”.

  Як зазначається, навчально-тренувальну базу Динамо в Чапаєвці і ДЮФШ ім. Лобановського на Нивках відвідали гості з Китаю, які планують створити власну футбольну школу і “набираються досвіду в Києві”.

  За словами гостей з Китаю, у них з Україною є кілька стійких асоціацій, і перш за все – це спортсмени, брати Кличко і Андрій Шевченко.

   “До нас завітали представники з дуже великої провінції Китайської Народної Республіки, Хенань, в якій проживає близько 100 мільйонів жителів. Вони звернулися до нас через Володимира Олександровича Лініка, доктора наук, керівника великого підрозділу Інституту нано- та біотехнології, з метою створити в цій провінції футбольну школу і назвати її на честь Андрія Шевченка, тому що, як сказав пан Лі Лю Мін (глава делегації з КНР – ред.), у них з Україною є кілька асоціацій, і перш за все – це визначні спортсмени, брати Кличко і Андрій Шевченко “, – сказав директор ДЮФШ” Динамо “Олександр Олексійович Іщенко.

  Як сказав глава делегації з КНР, коли мова заходить про футбол в Україні, в провінції Хенань “всі відразу згадують про” Динамо “- команду номер один”.

  “У нашому регіоні зі ста мільйонів жителів як мінімум 20 мільйонів точно знають про ваш клуб (” Динамо “- ред.) … Наша мета – збудувати футбольну академію, якою можна було б пишатися, таку як у” Динамо Київ “, – сказав глава делегації Лі Лю Мін.

  “РИА Новости Украина”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *