Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У китайському МЗС розкритикували Тайвань за заборону експорту чіпів до РФ

  2022-06-07

  Офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь на брифінгу 6 червня розкритикував Тайвань за заходи щодо заборони експорту напівпровідників до Росії. Про це повідомляє сайт китайського зовнішньополітичного відомства.

  «З початку української кризи ДПП (правляча Демократична прогресивна партія Тайваню, — ред.) неодноразово маніпулювала темою, ніколи не втрачаючи можливості завоювати популярність, привернути увагу і відзначити свою присутність. При цьому вони по суті нагнітають напруженість і вступають у змову із зовнішніми силами для проведення «незалежних» провокаційних дій. Ці їхні підлі хитрощі не спрацюють», — зазначив Чжао Ліцзянь.

  Довідково: уряд Тайваню заборонив експорт до Росії та Білорусі чіпів з тактовою частотою понад 25 МГц, а також літографічне обладнання, яке використовується для виготовлення таких мікросхем. РФ, своєю чергою, запровадила обмеження на постачання за кордон інертних газів, що використовуються для виробництва напівпровідників.

  Водночас за словами експерта — інженера, який розробляє мікросхеми для аерокосмічної галузі, думку якого наводить видання The Insider, припинення Тайванем експорту чіпів із частотою понад 25 МГц відкине РФ в далекий 2002 рік.

  У китайському МЗС розкритикували Тайвань за заборону експорту чіпів до РФ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *