Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У китайському місті Ухань завершилася перша виставка культурного туризму

  2021-11-29

  Перша Китайська виставка культурного туризму завершилася 28-го листопада у місті Ухань, адміністративному центрі провінції Хубей, Центральний Китай.

  Триденний захід, присвячений темі “красивий Китай – щасливе життя”, послужив платформою для демонстрації знакових культурних і туристичних продуктів, нових моделей розвитку і прогресу галузі.

  На виставці, що займала виставкову площу близько 60 тис. кв. м, були представлені різні експонати, від сувенірів до високотехнологічних продуктів, таких як OLED-екрани й роботи, а також природні пейзажі з більш ніж 1000 культурних установ і компаній з Китаю і з-за кордону. Він також залучив близько 150 тисяч відвідувачів.

  Помітними учасниками виставки стали 16 національних музеїв Китаю, у тому числі Музей Ґуґун, також відомий як Заборонене місто, і кілька провідних китайських компаній, що здійснюють діяльність у сфері культури та туризму, такі як China Youth Tourism Service, Ctrip та Meituan.

  На виставці були проведені різні заходи: форуми, підписання контрактів, виставка продукції, художня виставка та світлове шоу.

  У ході виставки було підписано 50 контрактів на загальну суму понад 165,59 млрд юанів (близько 25,90 млрд доларів США).

  Ця виставка, спільно організована Відділом пропаганди ЦК КПК, Міністерством культури і туризму КНР та Народним урядом провінції Хубей, надалі проводитиметься в Ухані раз на два роки.

   

  Джерело: CRI

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *