Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У Китаї відкрилася перша науково-популярна виставка на тему космічної науки та її застосування

  2023-05-01

  30 квітні у Пекіні, в Китайському музеї науки і техніки, відкрилася виставка, присвячена китайській програмі пілотованої космонавтики і застосуванню космічної науки, повідомляє Xinhuanet.

  Це перша в Китаї науково-популярна виставка на тему космічної науки та її застосування, мета якої – продемонструвати останні досягнення Китаю в цих напрямках.

  Як стало відомо, площа виставки становить близько 2 тис. кв. метрів, на яких розміщено п’ять секцій і понад 10 тематичних майданчиків.

  Для публіки виставлені шафи для наукових експериментів китайської космічної станції, а також зразки арабідопсису, вирощені з насіння, доставленого назад з орбіти.

  Завдяки таким новим технологічним засобам, як занурення і цифровізація, відвідувачі виставки можуть отримати інтерактивно-імерсивний досвід на стендах “Космічний корабель Шеньчжоу” і “Місячний будинок”.

  Виставка організована Інженерно-технічним центром із застосування космічної науки при Академії наук Китаю та Китайським музеєм науки і техніки. Вона відкрита для безкоштовного відвідування з 29 квітня до 15 червня.

  Сайт події: https://cstm.cdstm.cn/dqzl/dqzlzzrz/

  У Китаї відкрилася перша науково-популярна виставка на тему космічної науки та її застосування

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *