Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї спростували заяву про зупинення співпраці з російськими вченими

  2022-04-15

  Науково-технічна співпраця між Росією та Китаєм зараз розвивається нормально, заявив на брифінгу 15 квітня офіційний представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь, про це пишуть РІА Новини.

  «Наскільки нам відомо, наразі китайсько-російська науково-технічна співпраця та обміни розвиваються нормально», — сказав пан Чжао. Він додав, що науково-технічне співробітництво є важливою частиною ділового співробітництва між Китаєм та Росією і останніми роками воно «зберігає хорошу динаміку».

  Раніше глава РАН Олександр Сергєєв під час міжнародної науково-практичної конференції “Цифрові міжнародні відносини-2022” повідомив, що більшість академій наук на Заході в нинішніх умовах змушені були заморозити контакти з російськими партнерами, Китайська академія наук “натиснула на паузу”, але до нормальної співпраці в галузі науки доведеться повернутися.

  Як заявив у п’ятницю глава європейського департаменту управління міжнародного співробітництва КАН Фан Цян, Китайська академія наук підтримує контакти з російськими вченими, перерв у співпраці не було.

  «Останнім часом ми продовжуємо співпрацювати з Росією, у тому числі запрошені нами російські вчені приїжджали в березні та квітні, перерв не було», — заявив Фан Цян.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *