Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  У Китаї проходить Боаоський азійський форум

  2022-04-21

  Щорічна нарада Боаоського азійського форуму (БАФ) 2022 року відкрилася 20 квітня у селищі Боао (провінція Хайнань, південь Китаю).

  Девіз БАФ у 2022 році – “Світ та пандемія COVID-19: взаємодія в ім’я глобального розвитку та спільне будівництво спільного майбутнього”. На щорічну нараду з різних країн були запрошені представники всіх кіл суспільства, у тому числі політичних, ділових, академічних та медіа, для спільного обговорення планів постпандемічного розвитку Азії та світу. Особлива увага приділятиметься екологічному, інноваційному, інклюзивному та спільному розвитку, а також докладання зусиль для міжнародної солідарності та співпраці, передає CRI.

  Згідно з останнім оприлюдненим порядком денним, цього року в рамках БАФ, який проходитиме 20-22 квітня як в онлайн, так і в офлайн форматах, відбудеться понад 30 заходів.

  Щорічна нарада цього року включає профілактику та боротьбу з епідемією, світову економіку, зелене відновлення та сталий розвиток, цифрову економіку, міжнародне співробітництво та глобальне управління, а також нові розробки в регіональній співпраці в Азії.

  Вранці 21 квітня на церемонії відкриття щорічної наради Боаоського азійського форуму виступив з програмною промовою через відеозв’язок голова КНР Сі Цзіньпін, під час якої закликав зробити Азію якорем у забезпеченні миру та стабільності у всьому світі, джерелом рушійної сили для глобального зростання співробітництва.

  Безпека є передумовою розвитку, і людство — це неподільна спільнота в галузі безпеки, заявив голова КНР Сі Цзіньпін.

  “Стабільність приносить країні процвітання, а нестабільність веде країну до злиднів”, — процитував Сі Цзіньпін стародавнього китайського філософа. Факти ще раз довели, що менталітет холодної війни лише підриває рамки глобального миру, що гегемонізм і політика сили лише ставлять під загрозу мир у всьому світі, а блокова конфронтація лише може посилити виклики у сфері безпеки у XXI столітті, зазначив Сі Цзіньпін.

  “Зелена та екологічна конференція” буде особливо підкреслена цього року. Під час проведення форуму буде спеціально залучено понад 300 нових енергетичних транспортних засобів, навколо готелів у центральній частині та прилеглих районах вже було встановлено 145 зарядних станцій.

  Довідково: як міжнародну неурядову та некомерційну організацію, БАФ було створено у 2001 році. Його діяльність спрямована на просування регіональної економічної інтеграції та сприяння досягненню цілей розвитку в країнах Азії.

  У Китаї проходить Боаоський азійський форум

   

  У Китаї проходить Боаоський азійський форум

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *