Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Китаї будують центр з тестування безпілотних авто

  2019-12-27

  У китайському місті Шаогуань почалося будівництво випробувального центру безпілотних автомобілів, які працюють за допомогою розумних мереж і на нових джерелах енергії.

  Як очікується, після завершення будівництва він стане центром з тестування автомобілів всіх типів.

  Проект з будівництва центру спільно реалізується китайським автовиробником Guangzhou Automobile Group Co., Ltd. і урядом міста Шаогуань. Загальна площа нового центру, обсяг інвестицій в будівництво якого досяг 2,15 млрд юанів (близько $ 307 млн), складе 573 гектара.

  За словами Гуань Цяо, заступника директора Дослідницького інституту Guangzhou Automobile, випробувальний центр буде зіставляти свої експлуатаційні параметри і інші показники з аналогічними передовими показниками світового рівня, щоб забезпечити ефективне тестування, перевірку та сертифікацію автомобілів.

  «Інтелектуалізація автомобілів — це неминуча тенденція в майбутньому. А для забезпечення надійності нової технології необхідно проводити тестування і перевірку», — сказав Гуань Цяо.

  У Китаї вже видані ліцензії для дорожніх випробувань безпілотних автомобілів в низці міст, таких як Пекін, Чанша і Гуанчжоу. У листопаді поточного року 30 самоврядних автомобілів почали перевозити пасажирів в зоні економічного розвитку міста Цанчжоу.

  Китай є найбільшим автомобільним ринком в світі, очікується, що він буде грати домінуючу роль на світовому ринку автомобілів з автопілотом. За даними McKinsey & Co., компанія Volvo повідомила, що до 2030 року ринок автономних транспортних засобів в регіоні досягне $ 500 млрд.

  Влітку НВ повідомляло, що безпілотний автомобіль доставки з бездротовою технологією 5G з’явився на дорогах міста Нанкін, в адміністративному центрі провінції Цзянсу.

  Компанія роздрібної торгівлі Suning Commerce Group використовує апарат висотою всього півметра для подолання так званого «останнього кілометра» в роздрібній торгівлі.

   

  “НВ Techno”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *