Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Києві стартував Тиждень популяризації пекінської зимової Олімпіади-2022

  2021-11-01

  На тому тижні у Києві розпочався китайсько-український Тиждень популяризації пекінської зимової Олімпіади-2022. На церемонії відкриття запустили 100-денний зворотний відлік до Олімпіади.

  Захід був організований посольством КНР в Україні, Міністерством молоді та спорту України, Національним олімпійським комітетом України та Національним комітетом спорту інвалідів України. На церемонії були присутні Посол КНР в Україні Фань Сяньжун, Міністр кабінету міністрів Олег Немчінов, перший заступник Міністра молоді та спорту Сергій Сімонов, Віцепрезидент НОК Валерій Борзов, президент Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, спортсмени та їхні тренери.

  Фань Сяньжун заявив, що пекінська Олімпіада-2022 стане масштабною платформою, на якій спортсмени зі всіх країн світу, що займаються зимовими видами спорту, зможуть продемонструвати свої здібності, поборотися один з одним і зміцнити дружбу. Вона також сприятиме поглибленому розвитку міжнародного олімпійського руху та втіленню в життя олімпійського девізу “Швидше, вище, сильніше – разом”.

  Він також нагадав, що Китай пообіцяв світу зробити все можливе для проведення зимової Олімпіади, наполегливо працював, щоб виконати цю обіцянку, і провів усі підготовчі роботи.

  Олег Немчінов, у свою чергу, зазначив, що Пекін стане єдиним містом у світі, яке прийняло і літні, і зимові Олімпійські ігри. За його словами, українська сторона була свідком блискучої організації літньої Олімпіади у китайській столиці у 2008 році, а тому вірить в успішність майбутніх Ігор.

  Міністр висловив упевненість, що зимова Олімпіада в Пекіні сприятиме дружнім обмінам та співпраці між Україною та Китаєм у галузі спорту.

  Відомий український біатлоніст Артем Пріма зазначив, що Китай збудував чудову інфраструктуру для зимової Олімпіади, завдяки якій спортсмени зможуть продемонструвати свої досягнення. Українські олімпійці дуже цінують можливість взяти участь в Іграх у Пекіні, вони мають намір старанно боротися та добиватися найкращих результатів, додав він.

  Олімпійський відбір на ігри в Пекіні триватиме до 24 січня. Українські спортсмени претендують на ліцензії у 13 видах спорту.

  Тиждень популяризації пекінської зимової Олімпіади-2022 також проведений у місті Одеса.

  У Києві стартував Тиждень популяризації пекінської зимової Олімпіади-2022

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *