Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У КИЄВІ ВІДКРИЛИ ПЕРШИЙ В ЄВРОПІ МУЗИЧНИЙ ЦЕНТР КОНФУЦІЯ

  2019-06-12

  10 червня у Києві відбулась урочиста церемонія відкриття першого в Європі Музичного центру Конфуція. Він створений на базі Національної музичної академії України (НМАУ) імені П.І. Чайковського за підтримки Центральної консерваторії Китаю.

  Церемонія відкриття відбулась за участю Надзвичайного і Повноважного Посла КНР в Україні Ду Вея, заступника міністра освіти і науки України Максима Стріхи, представника Міністерства культури України Олександра Хльобаса, ректора НМАУ ім. П. І. Чайковського Максима Тимошенка та делегації Центральної консерваторії Китаю на чолі з Лю Юенінь.

  Ду Вей висловив найщиріші сподівання, що цей вагомий крок на зустріч зміцненню культурних зв’язків двох сильних держав призведе до значного розвитку культури і мистецтва в Україні та Китаї.

  Під час заходу заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха заявив: “Я впевнений, що сьогоднішня подія матиме довгостроковий, дуже велика і дуже позитивне значення для розвитку контактів між Україною і Китаєм”.

  Професор Центральної консерваторії Китаю Е Фенг, зі свого боку, вказав на важливість роботи новоствореного центру для поширення китайського музичного мистецтва в Україні. “Музичний центр Конфуція зможе познайомити всіх бажаючих як з традиційною китайською музикою, так і з сучасною, що стрімко розвивається в Китаї”, – заявив Е Фенг.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *