Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Києві відбулась виставка “Батьківщина Конфуція – гостинний Шаньдун”

  2019-06-28

  26 червня у Києві відбулась виставка “Батьківщина Конфуція – гостинний Шаньдун”, на якій були представлені шедеври нематеріальної культурної спадщини провінції Шаньдун, розташованої на сході Китаю. Захід організував Департамент культури і туризму Шаньдуна за підтримки посольства КНР в Україні.

  Виставка познайомила всіх бажаючих з такими елементами нематеріальної культурної спадщини Шаньдуна, як мистецтво каліграфії, майстерність ліплення з тіста, театр тіней, гра на щипковому музичному інструменті гуцінь. До того ж на заході були продемонстровані близько 30 фоторобіт з головними визначними пам’ятками і природними красотами провінції.

  Перший заступник міністра культури України Світлана Фоменко заявила: “Мені приємно констатувати, що культурне співробітництво між нашими країнами постійно набирає обертів”. Вона також нагадала, що минулого року в пекінському музеї Гугун відбулася презентація нематеріальної культурної спадщини України.

  Віце-губернатор провінції Шаньдун Юй Цзе, зі свого боку, зазначив, що сьогоднішня виставка може закласти прекрасну основу для подальшого зміцнення зв’язків між Україною і КНР.

  Юй Цзе зазначив: “Ми сподіваємося, що цей захід надасть імпульс співробітництву між нашими країнами в галузі культури і туризму та посприяє активізації міжцивілізаційного діалогу і поглиблення дружби між китайським і українським народами”.

  276ae9e06f514fcba9ffbe5580711425

   

   “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *