Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Київ прибув перший поїзд з міста Ухань

  2020-07-08

  6 липня на станцію Київ-Ліски прибув перший поїзд з міста Ухань, КНР. У складі поїзда перевезено 43 сорокафутових контейнери з сульфатом магнію, алюмінієвими рамами, обладнанням, одноразовими шприцами, флаконами ПЕТ, та іншими виробами легкої промисловості, повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

  В урочистій церемонії, організованій на честь цієї історичної події, взяли участь Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, Заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін, Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сянжун, Торговий представник КНР в Україні пан Лю Цзюнь, виконуючий обов’язки Голови правління Акціонерного товариства «Українська залізниця» Іван Юрик.

  Маршрут поїзда проліг через території 4-х країн і склав понад 9,5 тис. км. Виконуючий обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик зазначає: «Прямі контейнерні поїзди з Китаю стають регулярним сервісом. Це вже другий поїзд, який привіз до України китайські товари. Розрахунковий час на подолання цієї відстані складає близько 15 діб. Це показник, який забезпечить конкурентність сухопутного маршруту перевезень китайського товару в Україну порівняно з іншими логістичними рішеннями. Плануємо, що поїзди з КНР курсуватимуть щотижнево з подальшим збільшенням періодичності. Раніше територією України залізничним транспортом здійснювались лише транзитні перевезення вантажів у сполученні Китай – країни Західної Європи – Китай. Наразі ми розглядаємо ще низку нових маршрутів контейнерних поїздів».

  Попередньо 8 червня було прийнято перший пілотний контейнерний поїзд зі станції Яньтай, КНР, у складі якого перевезено 41 сорокафутовий контейнер з взуттям, бурильними трубами, комп’ютерним томографом та збірним вантажем.

  Також керівник компанії зазначив, що Укрзалізниця проводить активну роботу для підвищення транзитного потенціалу залізниць України і розробляє значну кількість логістичних ланцюгів доставки вантажів до місця призначення.

  У Київ прибув перший поїзд з міста Ухань

   

  У Київ прибув перший поїзд з міста Ухань

  Фото КТА.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *