Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Кабміні обговорили інвестиційні проекти в рамках українсько-китайського співробітництва

  2017-01-12

  У Кабміні відбулася робоча нарада з питань інвестиційних проектів у рамках українсько-китайського співробітництва під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку України Степана Кубіва.

  Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду.

  У нараді взяли участь міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, керівники Фонду держмайна і ДПЗКУ.

  В ході заходу учасники були проінформовані про хід реалізації українсько-китайського зернового проекту, який виконується відповідно до Генерального договору про співробітництво в сфері сільського господарства між ДПЗКУ і Китайською національною корпорацією машинної промисловості і генеральних підрядів (ССЕС).

  «За період з 2013 по 2016 рр. ДПЗКУ експортувала в ССЕС 3,357 млн. ​​т. зернових. На сьогодні узгоджено План закупівель зернових китайським партнером на 2017 рік і форвардна програма під посів озимих зернових. Крім того, з жовтня 2016 року спостерігається значна активізація і позитивний розвиток співпраці ДПЗКУ з китайськими партнерами (ССЕС і «Ексімбанком» КНР) », – йдеться в повідомленні.

  В ході наради також озвучили результати використання коштів з першої частини кредиту, зокрема, щодо закупівлі для потреб ДПЗКУ вагонів-зерновозів з метою створення власного логістичного парку (в 2017 р – закупівля 500 вагонів-зерновозів, в 2018 р – 1 тис. ; в 2019 г. – 1,5 тис. Загальна кількість закупівлі вагонів, запланованих проектом, становить 3 тис. од.).

  Раніше повідомлялося, що ДПЗКУ зменшила в 2016 році обсяг реалізації зерна Державної індустріальної корпорації Китаю (ССЕС) в 2,5 рази в порівнянні з 2015 роком.

  “Latifundist.com”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *