Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Дніпрі вперше масштабно відзначили китайський Новий рік

  2022-02-08

  У Дніпрі вперше масштабно відзначили китайський Новий рік – заходи у місті відбулися 5-6 лютого. Про це повідомляє пресслужба Дніпровської міської ради.

  За даними мерії, за два дні святкову локацію відвідали понад 6 тисяч дніпрян та гостей міста.

  На імпровізований квартал Чайна-таун організатори свята перетворили тутешню вулицю Барикадну. Тут, зокрема, функціонував фуд-корт з автентичною китайською їжею, проходили майстер-класи з каліграфії, китайської мови та культури, театралізовані вистави та інші івенти.

  Родзинкою свята став танець Золотого дракона, мандаринове дерево, біля якого всі охочі могли загадати бажання, та фаєр-шоу. Крім цього, були локації outdoor, зокрема, заходи пройшли в історичному музеї, Музеї українського живопису та планетарії.

  У Дніпрі вперше масштабно відзначили китайський Новий рік

  Підготовка до зустрічі китайського Нового року у місті тривала близько 2-х місяців. За словами начальника управління культури департаменту гуманітарної політики міськради Євгена Хорошилова, ця подія наголошує на мультикультурності та багатонаціональності Дніпра. Він нагадав, що місто з великим відривом лідирує у конкурсі Українського культурного фонду на здобуття титулу «Культурна столиця», тому в Дніпрі можливі і проходитимуть різноманітні культурні події, які залучатимуть туристів з інших міст та країн.

  У Дніпрі вперше масштабно відзначили китайський Новий рік

   

  У Дніпрі вперше масштабно відзначили китайський Новий рікФото: dniprorada.gov.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *