Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Дніпрі думають про закупівлю потягів метро у китайської CRRC

  2021-02-24

  Мерія Дніпра розглядає китайську компанію CRRC як одного з найбільш ймовірних постачальників потягів для міського метрополітену. Про це повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко під час поїздки в Стамбул, де знаходиться виробництво техніки, пише ЦТС.

  «Відвідали Стамбул для огляду будівництва станцій метро на різних етапах, які нас чекають. І також оглядаємо рухомий склад, який нам необхідний для придбання в місто Дніпро для запуску нового метрополітену», — сказав він.

  «Оглядаємо один з найбільш ймовірних вагонів для придбання метрополітену міста Дніпро. Виробництва китайської компанії CRRC. Здійснюється складання основних вузлів і агрегатів в Туреччині. З усіх пропозицій, які ми розглядали і дивилися на сьогоднішній день, по співвідношенню ціна/якість поки це оптимальний варіант. Будемо розглядати ще інші. Але це краща пропозиція», — додав Лисенко.

  За його словами, мерія Дніпра планує закуповувати вагони, які будуть вміщати до 200 пасажирів. Кожен склад буде мати по 5 вагонів.

  У 2024 році в Дніпрі повинні завершити будівництво трьох нових станцій метро, які були спроєктовані ще на початку 1980-х.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *