Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  У Цінтяні відкрилося 5-е ЕКСПО імпортних товарів китайських емігрантів

  2023-11-13

  5-те ЕКСПО імпортних товарів китайських емігрантів відкрилося в неділю у повіті Цінтянь провінції Чжецзян. Про це повідомляє CRI Online.

  ЕКСПО має шість основних виставкових зон та займає загальну площу в 90 тис. кв. м. Очікується, що захід, який триває з 12 по 15 листопада, відвідають близько 180 тис. людей.

  Серед експонатів представлені імпортні товари із країн Центральної та Східної Європи, кавова продукція та обладнання, косметичні товари, товари для дому та одяг.

  Цінтянь є малою батьківщиною 381 тис. китайських емігрантів, що живуть у 146 країнах та регіонах світу. У 2018 році влада повіту почала проводити ЕКСПО імпортних товарів китайських емігрантів, щоб використати “ефект продовження” Китайського міжнародного імпортного ЕКСПО.

  За останні чотири роки ця унікальна виставка залучила понад 2,3 тис. закордонних експонентів із понад 70 країн, а також понад 4 тис. закордонних підприємств та 20 тис. закупників. Сукупний обсяг укладених угод становить 10 млрд юанів (близько 1,39 млрд доларів США).

   

  У Цінтяні відкрилося 5-е ЕКСПО імпортних товарів китайських емігрантів

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *