Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

  Окрім участі в низці виставок, конференцій, брифінгів, а також оглядових візитів до університетів Китаю, член президії виконавчого комітету Асоціації українсько-китайського співробітництва Комишев Дмитро Геннадійович протягом 2023 року також відвідав низку підприємств з робочою метою вивчення новітніх промислових, інноваційних технологій для організації наукового співробітництва з провідними, у своїх галузях, підприємствами для налагодження індустріального партнерства.

  Так, у липні 2023 року був нанесений візит до Ханчжоуської компанії з обмеженою відповідальністю «Інтелектуальні технології Гуаньлі» (Hangzhou Guanli Intelligent Technology Co.LTD) в місті Ханчжоу пронції Чжецзян. Підприємство є одним із трьох лідерів з виробництва обладнання та сумішей для 3D-друку бетоном.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  Того ж місяця Д. Г. Комишев зустрівся із Сунь Цзіньшеном, автором методики викладання в університетах спеціалізації з 3D-друку бетоном для факультетів цивільного будівництва та архітектури, а також генеральним директором Товариства з обмеженою відповідальністю «Технології ІІБК [Інноваційного інтелектуального будівництва Китаю] (Тяньцзінь)» (CIIC [China’s Innovative Intelligent Construction] (Tianjin) Technology co. LTD) ̶ підприємства, яке виробляє електро-технічне експериментальне обладнання, а також дослідницьке обладнання для промислових лабораторій. Метою зустрічі стало відкриття нових шляхів для співробітництва компаній України та Китаю у сфері 3D-друку бетоном.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  Також у липні 2023 року АУКС в особі представника здійснила поїздку до Компанії з обмеженою відповідальністю «Технології матеріалів з вуглецю Їчуаньє Внутрішньої Монголії» (Inner Mongolia Yichuanye Carbon Material Technology Co., Ltd) в міському окрузі Ордос в автономному регіоні Внутрішня Монголія, Компанії з обмеженою відповідальністю «Технології Північні-ФЛК Нінся» (Ningxia North-FLK Technology Co., Ltd) у повіті Хелань в місті Їньчуань Нінся-Хуейського автономного району, а також до Компанії з обмеженою відповідальністю «Північна високотехнологічна промисловість Нінся» (Ningxia Northern HI-TECH Industry Co LTD) в тому ж самому місті, яка займається виробництвом карбіт-кремнія, надзвичайно твердого теплопровідного матеріалу, з якого виготовляються броніжелети, обійми підшипників, труби. З її генеральним директором Ван Бінєм, головою Союзу підприємців Нінся-Хуейського автономного району та депутатом 16-ого Всекитайських зборів народних представників міста Іньчуань.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У вересні Д. Г. Комишев з оглядовою метою відвідав Товариство з обмеженою відповідальністю «Інтелектуальна техніка Косел» (Kocel Intelligent Machinery Limited) в місті Їньчуань Нінся-Хуейського автономного району. Компанія займається виробництвом обладнання та принтерів для 3D-друку металом та керамікою.

  У вересні АУКС відвідала Товариство з обмеженою відповідальністю «Обладнання для композитної арматури Хеншуй Делі» (Hengshui Deli FRP [Fibre-reinforced plastic] equipment Co LTD) в місті-окрузі Хеншуй провінції Хебей, яка займається виробництвом устаткування для виготовлення композитних матеріалів, пултрузійних профілів, труб та арматури на основі ниток зі скла або базальту.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  А вже жовтні Д. Г. Комишев здійснив візит до Групи компаній «Сі Юефа» (Xi Yuefa Group) в місті Тайюань провінції Шансі з метою заключення договору з індустріального партнерства для тестування українських розробок. Заснована в 1984, компанія зайняла нішу будівництва, технічного обслуговування та ресайклінгу доріг, дослідження та виробництва дорожніх матеріалів, муніципальним будівництвом, соціальною інфраструктурою, будівництвом водних шляхів та парків. В результаті поїздки вдалось налагодити контакт із головою «Сі Юефа», президентом Шанхайської торгової палати Тайюань, Лю Юе.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  У тому ж місяці Д. Г. Комишев відвідав Шаньсійське товариство з обмеженою відповідальністю “Технології Діоп» (Shanxi Diop Technology Company Limited), компанію-лідера з розробки безпілотників для дистанційного зондування землі та створення топографічних карт висот, з метою обміну досвідом, необхідного для розробки безпілотника для виявлення вибухонебезпечних предметів в Національному авіаційному університеті.

   

  У 2023 році АУКС відвідала низку підприємств Китаю

   

  В результаті низки візитів були вивчені новітні промислові, інноваційні технології для організації наукового співробітництва з технологічними підприємствами, були створені перспективи для співпраці та розвитку китайсько-українських відносин.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *