Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Туристичний Харків вперше представлений на виставці в Китаї

  2018-05-25

  Харків вперше презентований як туристичний об’єкт на міжнародній туристичній виставці, яка сьогодні відкрилася в місті Цзінань китайської провінції Шаньдун.

  Про це розповів головний фахівець відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів департаменту міжнародної співпраці Харківської міськради Фаріз Велієв.

  “Ця виставка проходить з 2001 року і щороку збирає більш ніж 300 туристичних компаній з 30 країн і регіонів. Харків – єдиний учасник виставки з України. Річ у тому, що Харків і Цзінань з 2007 року зв’язують побратимські відносини, що сприяє робочим і дружнім контактам. Наприклад, виставка працюватиме 3 дні, а членам Харківської делегації вже в перший день вдалося зустрітися з керівництвом міста Цзінань і Канцелярії з міжнародних відносин і туризму Муніципального народного уряду і обговорити перспективи співпраці в рамках побратимских відносин”, – зазначив Велієв.

  За його словами, харків’яни також домовилися про організацію ознайомлювального візиту китайських журналістів і туроператорів до Харкова.

  1527256411-1761

  “Що стосується харківського розділу виставки, то в ньому представлені до ста екскурсійних маршрутів містом, які відтворюють патріотичну історію Харкова – козачого краю, знайомлять зі святинями міста, маються на увазі храми, побудовані в 17-19 століттях, театрами, а в місті діють шість академічних театрів і більш ніж тридцять театрів-студій, популяризують Харків – визнаний центр студентства, науки і промисловості… Очікуваний результат участі Харкова в такій виставці – приплив зарубіжних туристів”, – додав Велієв.

  1527256412-8499

  Як повідомлялося раніше, 6 травня в Харкові відбувся Х Міжнародний туристичний форум “Харків: партнерство в туризмі”. Він зібрав до ста представників туристичної сфери з міст України і понад десяти країн світу. Серед учасників форуму була і делегація з китайського міста-побратима Цзінань.

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *