Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Туристам повернуть податком за покупки в Китаї

  2015-01-20

  Китайське міністерство фінансів вводить міру заохочення туристичного шопінгу, вже прийняту в багатьох інших країнах – туристам будуть повертатися податки з деяких покупок.

  Зрозуміло, не кожна покупка може бути пред’явлена ​​для податкового вирахування. По-перше, її вартість повинна перевищувати 500 юанів, тобто правило діє для порівняно дорогих товарів. По-друге, турист повинен провести в Китаї менше півроку, а повернення податків потрібно заявити не пізніше ніж через 3 місяці після придбання товару – таким чином зі схеми повернення прибираються більш-менш постійно проживаючі у Китаї. При наданні паспорта і чека на придбаний товар міністерство фінансів гарантує повернення 11% від суми покупки. Варто відзначити, що ще з січня 2011 року подібна система повернення 11% від суми покупок почала діяти в провінції Хайнань. Однак для того, щоб отримати частину грошей назад, сума покупки повинна перевищити 800 юанів.

  В рамках нової для Китаю системи, гроші повертаються за косметику, взуття, одяг, ювелірні прикраси, годинники, меблі, медичні інструменти, спортивні та канцелярські товари. Всі вони повинні перебувати в оригінальній упаковці. В якості зручних якостей цього нововведення можна назвати те, що для покупок вартістю менше 10 000 юанів повернення грошових коштів буде здійснюватися готівкою, а пункти для оформлення таких повернень будуть сформовані прямо на кордоні – у прикордонних пропускних пунктах і аеропортах. Ось для суми більше 10 000 юанів вже передбачено тільки перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок у банку.
  Інформ. Агентство «APR press»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *