Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЦЕРЕМОНІЯ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ ХУДОЖНІХ ТВОРІВ КИТАЙСЬКИХ ДІТЕЙ

  2012-05-08

  Джерело: Офіційний сайт Посольства України в КНР

  “З нагоди 20-річчя дипломатичних відносин між Україною та КНР 5 травня 2012 року у Посольстві України в КНР пройшла церемонія відкриття Виставки художніх творів китайських дітей.

  Послом України в КНР Юрієм Костенком у промові на заході дано належну оцінку творчості юних художників-учасників виставки, висловлено вдячність Асоціації дитячої творчості Китаю за відбір робіт для виставки, а викладачам та батькам – за активну участь у її підготовці.

  У виступі президента Асоціації Лу Хайяня йшлося про те, що захід відобразив зусилля сторін з розвитку двосторонніх відносин, сподівання на те, що обміни в галузі дитячої творчості продовжуватимуться на благо розвитку відносин співпраці і дружби між народами України і Китаю.

  На відкритті були присутні представники Спілки художників Китаю, керівники ряду китайських художніх шкіл, організатори Сіанської міжнародної художньої виставки для дітей та юнацтва, співробітники диппредставництва України в КНР, діти дипломатів , кореспонденти українських та китайських ЗМІ».

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *