Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ВІДОМИХ ГРОМАДЯН ТА ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ-ХУДОЖНИКІВ КИТАЮ

  2012-06-06

  Джерело: Офіційний сайт Посольства України в КНР

  На виконання плану ПУ щодо відзначення 20-ї річниці дипломатичних відносин між Україною і КНР Посольством проведено урочисту церемонію заохочення відомих громадян КНР та талановитих китайських дітей за внесок у зміцнення українсько-китайської дружби, розвиток двосторонніх культурно-мистецьких контактів та визначні успіхи в образотворчому мистецтві.

  У ході церемонії на доручення керівництва МЗС України Посол України в КНР Юрій Костенко вручив члену Постійного комітету Народної політичної консультативної ради Китаю, відомому китайському митцю Юань Сікуню Почесну грамоту Міністерства. Виступаючи на церемонії вручення, Посол України високо оцінив внесок китайського політика та художника у розбудову українсько-китайських культурних зв’язків та створення скульптурного погруддя Тараса Шевченка у м. Пекін.

  За активну діяльність на благо українського і китайського народів, зміцнення між ними почуттів дружби та конкретні досягнення на ниві співпраці між Україною і КНР у різних сферах глава українського диппредставництва в КНР вручив зменшені копії погруддя Великого Кобзаря відомим політикам і громадським діячам Китаю, в тому числі високопосадовцям ЦК КПК, китайського парламенту, МЗС, МО та Мінкультури КНР, а також очільникам громадських організацій країни, представникам Академії наук та ВНЗ Китаю.

  У Міжнародний день захисту дітей 1 червня Посол України Юрій Костенко вручив Почесні сертифікати та «Відзнаки Посла України» талановитим китайським дітям-художникам, які брали участь у дитячій художній виставці у травні ц.р., а твори яких отримали найвищу оцінку фахівців та громадськості.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *