Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ТПП України підписала угоду з Cedar Holdings Group

  2019-01-30

  Головною темою цьогорічного Всесвітнього економічного форуму була “Глобалізація 4.0: Формування глобальної архітектури в століття четвертої індустріальної революції”.  Участь у ньому беруть Президент України, бізнес-делегація вітчизняних підприємців, а також ТПП України.

  Президент ТПП України Геннадій Чижиков повідомив: «Для делегації ТПП у Давосі – це хороша можливість зустрічей, спілкування і переговорів. Так, під час перемовин із делегацією на чолі з мером Гуанчжоу ми підписали угоду з Cedar Holdings Group. Створюємо бізнесменам обох країн умови для співпраці. Створюємо найбільшим лідерам світової економіки умови для  взаємодії з українськими компаніями».

  Обидві сторони на основі угоди мають намір співпрацювати у декількох сферах, зокрема у  розвитку комплексного товарного ресурсу України, видобутку корисних копалин і сільському господарстві, щоб знайти можливості для виходу на ринок Китаю.

  Довідково: Cedar – приватна холдингова компанія,  загальний річний дохід якої досягає 221 млрд юанів. Компанія спеціалізується на комплексному обслуговуванні та постачанні товарів, а також контролює їх продаж, включаючи недорогоцінні та чорні метали, металургійну сировину, сталь, вугілля, сиру нафту, нафтопродукти, каучук і мастило, щоб забезпечити повне охоплення всього спектра товарів. До холдинга Cedar входять 6 груп: Gongtongyun Supply Chain Group, Chemical Industry Group, Cedar Culture & Tourism Group, Cedar Real Estate Group і Community Ecological Operations Group.

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *