Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Товари з Одеси в Китай доходять по «Новому шовковому шляху» протягом 9 днів

  2016-06-01

  Мінінфраструктури працює над прискоренням перевезення вантажів в рамках проекту «Новий шовковий шлях».

  Як повідомляє кореспондент Української Служби Інформації, про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян на прес-конференції в Одесі в середу 1 червня.

  Швидкість доставки становить 9 – 9,5 доби. Це нормальний варіант, який конкурує з російсько-білоруським варіантом, через територію цих двох держав, – заявив Володимир Омелян.

  Він також додав, що прискоренню перевезення вантажів по «Новому шовковому шляху» поки перешкоджають два «вузьких місця».

  Це паромна переправа по Чорному морю і паромна переправа по Каспійському. Завдання в Чорному морі ми намагаємося зараз вирішити, ведемо переговори з великими паромними операторами. А в Каспійському морі ведеться дуже активний діалог з Азербайджаном, – розповів міністр інфраструктури.

  Спочатку транспортування вантажів за маршрутом планувалася протягом 11 -12 днів. Перший потяг з вантажем, який запустили 15 січня через Іллічівський порт в Китай в обхід Росії, дістався до пункту призначення 1-го лютого, однак на зворотному шляху застряг – через відсутність замовників на зворотне перевезення товарів. Як повідомляла USIonline.com, міністр інфраструктури анонсував реконструкцію злітної смуги Одеського аеропорту.

  Українська служба інформації

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *