Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ТОВ «Бас Мотор» анонсувала співпрацю з китайською компанією щодо складання електробусів в Україні

  2021-06-10

  ТОВ “Бас Мотор”, що входить до складу корпорації “Богдан”, підписало дистриб’юторську угоду з китайською компанією Zonson Smart Auto Corporation, яка є частиною великої корпорації ZTE, повідомляє пресслужба “Богдана”.

  Про це стало відомо під час виступу на конференції «Україна електромобільна», що відбулася нещодавно в Одесі, генерального директора “Бас Мотор” Олега Міщенка. Він зазначив, що угода на першому етапі співпраці передбачає постачання демо-автобуса для тестів в Україні. Автобус має європейський сертифікат і відповідає всім екологічним і технічним нормам.

  “Також Zonson Smart Auto Corporation розглядає можливість виготовлення електробусів із SKD/CKD комплектів (великовузлове/дрібновузлове складання – ІФ) на потужностях ТОВ “Бас Мотор”.

  У повідомленні зазначається, що український проєкт для китайської компанії не перший, адже нещодавно вона вийшла з новим електробусом на ринок Угорщини.

  Довідково: ТОВ “Бас Мотор” — дистриб’ютор автобусів, тролейбусів, електробусів “Богдан”, вироблених на дочірньому підприємстві “Автоскладальний завод №1” (Луцьк) автокомпанії “Богдан Моторс”.

  Zonson Smart Auto спеціалізується на проєктуванні, виробництві дизельних, електричних і туристичних автобусів.

  Корпорація ZTE — розробник і постачальник телекомунікаційного обладнання і мережевих рішень. Виробляє широку лінійку продуктів для побудови мережевої та IТ-інфраструктури, уніфікованих комунікацій. В Україні з 2003 року працює ТОВ “ЗТЕ Україна”.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *