Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Торговий оборот Китаю та України за січень – серпень знизився на 51,9%

  2022-09-21

  Зовнішньоторговельний оборот Китаю та України в січні-серпні знизився на 51,9% порівняно з аналогічним показником минулого року, до $6,028 млрд, повідомило Головне митне управління КНР.

  За вісім місяців поточного року Китай експортував в Україну товари та послуги на суму $2,54 млрд, що на 55% менше у річному обчисленні. Імпорт за цей же період знизився на 49,4%, до $3,488 млрд.

  Згідно зі статистикою Держмитслужби України, Китай головним чином закуповує в Україні кукурудзу, залізну руду, соняшникову олію та напівфабрикати для її виробництва, феронікель, зернові, яловичину, латунь із високим вмістом цинку, а також харчову соєву олію. Основними статтями китайського експорту є пристрої для автоматичної обробки даних, хімічні засоби для знищення бур’янів, фотоелементи, поліетилентерефталат, смартфони, вакцини, телекомунікаційне обладнання, сантехніка, великий перелік недорогих товарів широкого вжитку.

  За офіційними даними, у 2021 році обсяг китайсько-української торгівлі становив $19,30 млрд, збільшившись приблизно на 30%.

  Торговий оборот Китаю та України за січень - серпень знизився на 51,9%

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *