Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  The International Conference on Management Engineering, Software Engineering and Service Sciences

  2023-11-06

  The International Conference on Management Engineering, Software Engineering and Service Sciences (ICMSS) — це академічна подія, яка проводиться раз на рік. Конференція ICMSS 2024 відбудеться 12-14 січня 2024 року в Ухані, Китай.

  Конференція спонсорується Уханьським університетом та організовується Школою комп’ютерних наук Уханьського університету за підтримки Університету геонауки (Ухань) тощо. Метою цієї конференції є створення майданчику для презентації та обговорення нового інженерного менеджменту, що виникає, розробки програмного забезпечення та сервісних науки, а також для надання можливості для професійної взаємодії. Крім того, він служить каналом для розпосюдження передових технологій у регіональну промисловість.
  Від імені організаційних комітетів The International Conference on Management Engineering, Software Engineering and Service Sciences запрошує усіх охочих відвідати подію, яка відбудеться з 12 по 14 січня 2024 року в Ухані.

  На додаток до технологічної тематики, яка очікується від цієї конференції, ICMSS 2024 також має на меті надати всім учасникам можливість відчути справжній смак китайської культури в прекрасному Ухані. Спеціалізовані команди зараз наполегливо працюють над тим, щоб зробити цю конференцію не лише інтелектуально стимулюючою, але й незабутньою приємною подією.

  Детальнішу інформацію про виставку та процедуру реєстрації можна знайти на офіційній сторінці: http://www.icmss.org/index.html

   

  The International Conference on Management Engineering, Software Engineering and Service Sciences

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *