Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  The Hunan International Pure Electric Vehicles

  Міжнародна виставка екологічно чистого транспорту на нових джерелах енергії та автомобільних частин The Hunan International Pure Electric Vehicles, Hybrid Electric Vehicles and Clean Energy Vehicles & Auto Parts Exhibition або IEVE Hunan 2018 пройде з 28 по 30 вересня в Хунань (Чанша). Це бізнес платформа, яка сприяє розвитку автомобільної промисловості на нових джерелах енергії, просуванню нових рішень чистих енергетичних технологій для транспортних засобів, обміну інформацією та досвідом, міжнародного торговельного співробітництва.
  Експоновані товари: моделі електромобілів, електричні трицикли, зарядні станції, EV і HEV приводи, акумуляторні батареї, двигуни на альтернативному паливі; рішення для автомобілів, що зменшують автомобільні викиди в атмосферу, а також підвищують продуктивність і надійність; безпека, гнучкість і конкурентоспроможність транспортних засобів.
  У торішній виставці брали участь 360 експонентів, 50000 професійних відвідувачів; виставкова площа складала 40000 кв.м. Популярна виставка також проводиться в Пекіні і Чженчжоу.
  Країна, місто: Китай, Чанша

  Місце проведення: Hunan International Convention and Exhibition Center

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 28.09.2018 — 30.09.2018

  Організатори: Beijing Ze Anda Exhibition Service Co., Ltd.

  Website: http://cs.ievechina.com/index.html
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: енергозберігаючі транспортні засоби, чисті електромобілі, гібридні автомобілі, автомобілі на паливних елементах, природному газі, автомобільні енергетичні системи та енергозберігаючі продукти, автозапчастини та електроніка, зниження і контроль шумового автомобільного впливу, технології рециркуляції транспортних вихлопних газів, відновлення випаровувань палива, обладнання для переробки та утилізації відходів, R & D в області енергозберігаючих автомобілів, пілотні енергозберігаючі транспортні засоби, запчастини та комплектуючі для автомобілів на нових джерелах енергії, акумулятори та системи акумулювання енергії, акумуляторні матеріали і конструкції, автомобільний дизайн, автомобільні кондиціонери.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *