Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Tea Fair Xiamen 2018

  Міжнародна виставка чайної промисловості China Xiamen International Tea Industry Fair і China Xiamen International Tea Packaging & Design Fair (або коротко Tea Fair 2018 Xiamen) пройде в Сямень з 18 по 22 жовтня і буде присвячена найстарішому сектору китайського харчового ринку, що динамічно розвивається – чайній промисловості.

  До уваги відвідувачів на виставці буде представлена ​​продукція відомих виробників чаю з Китаю, Гонконгу, Тайваню, Індії, Шрі-Ланки, Кенії та інших країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону: різні марки чаю, серед яких дорогі елітні сорти, які вражатимуть своїм смаком і ароматом навіть самих вимогливих споживачів, а також обладнання для купажування, фасування і упаковки чаю, чайний посуд, предмети сервіровки та аксесуари.
  У програмі – дегустації, чайні церемонії, конкурси на краще приготування чаю, презентації, церемонії нагородження та інші заходи. Виставку буде супроводжувати конференція з актуальних проблем цієї галузі, інноваційні продукти, новітні розробки в сфері упаковки, фасовки, маркування чаю та ін. Цього року загальна площа Tea Fair 2018 Xiamen складе 75000 м2 (це 3800 виставкових стендів) і понад 120000 відвідувачів.
  Країна, місто: Китай, Сямень

  Місце проведення: Xiamen International Conference & Exhibition Center (XICEC)

  Періодичність: щорічно

  Терміни проведення: 18.10.2018 — 22.10.2018

  Організатор: Xiamen Jinhongxin Exhibition Co. Limited

  Website: http://teafair.com.cn/en/
  перед поїздкою перевірте інформацію про виставку на її офіційному сайті

  Основні групи товарів: Всі види і сорти чаю (чорний, зелений, жовтий, червоний; листовий, ломаний, дрібний, квітковий, концентрований чай, тонізуючий чай, чайні напої та ін.), Ароматизовані і холодні чайні напої, фіточаї, чайні суміші (купажі), нечайні чаї (мате, ройбос, каркаде, лапачо), супутні продукти до чаю (цукор, цукрозамінники, кондитерські вироби, мед, варення, джеми, горіхи, сухофрукти, молоко і молочні продукти, безалкогольні бальзами), вода, обладнання для очищення та фільтрації води, пакувальні матеріали для чаю, обладнання для купажування, фасування і упаковки чаю, чайний посуд, сервізи, предмети сервіровки і аксесуари, галузеві асоціації, професійні спілки, чайні будинки і клуби, спеціальна література та мас медіа.

  Паралельні заходи: ярмарок буддійських товарів Xiamen Buddha Fair 2018 і Міжнародна виставка вегетаріанських продуктів харчування CXIVFF 2018 Vegetarian Food Fair.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *