Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Тайвань обіцяє виділити 500 тис. доларів на відновлення Бучі

  2022-06-21

  Міністр закордонних справ Тайваню Джозеф Ву пообіцяв пожертвувати 500 тисяч доларів США українському місту Буча. Допомога піде на відновлення після руйнувань через вторгнення Росії до України. Про це стало відомо з розмови Джозефа Ву з мером Бучі Анатолієм Федоруком, повідомляє Focus Taiwan.

  Раніше Міністр закордонних справ Тайваню провів три подібні відеозустрічі: з Настоятелем Православної церкви України (10 червня), мером Харкова (31 травня) та мером Києва (22 квітня), під час яких пообіцяв загалом 13,2 мільйона доларів на відновлення країни.

  У твіттері Джозеф Ву написав, що він мав «емоційну розмову» з мером Бучі, де стався «один з найстрашніших військових злочинів, скоєних Росією проти безневинних».

  «Тайвань продовжить підтримувати Україну в її боротьбі за суверенітет, свободу та демократію», — написав він.

  У своєму відеодзвінку в понеділок міністр підтвердив «найрішучіший осуд» Тайванем «безжальної розправи над цивільними особами», приєднавшись до закликів міжнародної спільноти про негайне розслідування цього питання.

  За словами Джозефа Ву, уряд вже відправив 582 тонни гуманітарної допомоги та зробив пожертвування на суму понад 40 мільйонів доларів для допомоги українським біженцям, українським медичним установам та церквам, які постраждали від вторгнення.

  Міністр сказав меру Бучі, що Тайвань довгий час стикався з військовим примусом Китаю і таким чином «прекрасно» розуміє, що відчуває Україна.

  У відповідь Анатолій Федорук висловив подяку уряду Тайваню за підтримку та допомогу. Він пообіцяв, що уряд України та її народ завжди пам’ятатимуть про непохитну підтримку Тайваню та з користю використають кожну копійку пожертвуваних ним грошей.

  Наприкінці відеодзвінка обидві сторони обмінялися запрошеннями відвідати Бучу та Тайвань після війни для розширення тісних двосторонніх обмінів.

  Тайвань обіцяє виділити 500 тис. доларів на відновлення Бучі

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *