Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  СЯНГАНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ ВИЗНАНО КРАЩИМ АЕРОПОРТОМ СВІТУ

  2011-10-10

  Джерело: Агентство Сіньхуа

  Кращим аеропортом на планеті визнано сянганський міжнародний аеропорт. За останні три місяці аеропорт удостоювався цього почесного звання вже три рази.

  За повідомленням адміністрації аеропорту, за останні три місяці аеропорт вийшов на перше місце в трьох рейтингах найкращих аеропортів світу, складених видавництвами журналу “TTG”, журналу “Мандрівник” та он-лайнового туристичного журналу SmartTravelAsia.com.

  У дослідженні якості обслуговування аеропортів світу, проведеному журналом “TTG”, були розглянуті думки близько 49 тис представників турагентств, готелів та інших туристичних сфер.

  Рейтинг журналу “Мандрівник” був складений на основі опитування близько 40 тис читачів. Аеропорти оцінювалися за багатьма критеріями: чистота, ясність наданих даних про рейси і знаків, доставка багажу, ефективність контролю безпечності та ін

  Сянганський міжнародний аеропорт був відкритий для комерційного використання в 1998 році і став важливим регіональним вантажним транспортним центром, пасажирським хабом і повітряними воротами у внутрішні райони Китаю, Східну Азію і Південно-Східну Азію.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *