Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Сумський аграрний університет хоче створити свою філію у Китаї

  2018-11-05

  Сумський національний аграрний університет має намір створити у Китаї філію вишу. Про це за підсумками робочої поїздки до КНР на своїй сторінці у Facebook повідомив ректор СНАУ Володимир Ладика.

  «Важливим завданням, яке вдалося реалізувати – переговори з керівництвом Хенанського інституту науки і технологій. На сьогоднішній день ми маємо близько 70 магістрів та аспірантів. Були обговорені усі аспекти, які з цим пов’язані. Жодних зауважень у обох сторін немає. У перспективі на нас очікує збільшення кількості китайських студентів. Другим підпунктом переговорів було обговорення візиту делегації з Хенанського інституту до нашого університету та визначення перспектив створення міжнародного коледжу та створення в КНР філії Сумського національного аграрного університету. Зрозуміло, що потрібно визначити хто, де і чому буде навчати», – зазначив Ладика.

  За його словами, кількість населення в провінції Хенань та її аграрна спеціалізація дають впевненість у постійному студентському контингенті. Щодо умов навчання, то він повідомив, що наступного року в Хенані буде здано в експлуатацію академічне містечко з будівлями, школами, дитячими садочками.

  “Відносно того, чому навчати, то це буде інтеграція українського, німецького і китайського досвіду за усіма існуючими у нас освітніми програмами. Німецьким партнером визначений університет Вайєнштефан, з яким ми маємо давні зв’язки. Ну і стосовно того, хто буде навчати, то це викладачі Сумського національного аграрного університету. Вже наступного тижня буде проведено відбір викладачів, для читання лекції в Китаї”, – наголосив ректор СНАУ.

  630_360_1541409590-311

  “Укрінформ”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *