Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Суми підписали меморандум про співпрацю вже з третім китайським містом

  2020-01-17

  Відбулось підписання Меморандуму про встановлення дружніх відносин між містами Суми та Харбін (КНР). Це вже третє місто-партнер, з яким планується тісна співпраця у різних галузях.

  З 4 по 7 січня, на запрошення муніципалітету міста Харбін (провінція Хейлунцзян, КНР), делегація міської ради на чолі із заступником міського голови Вірою МОТРЕЧКО відвідали 20-ту Китайську міжнародну конференцію зимових міст, що проходила у Харбіні.

  7 січня, під час офіційного заходу «Третій день України в Харбіні» заступник очільника обласного центру презентувала економічний, інвестиційний потенціал міста Суми та його успішний досвід співпраці в рамках міжнародних проєктів.

  Також цього дня в урочистій обстановці Віра Мотречко та голова Народного уряду міста Харбін Сунь Чже підписали Меморандум про встановлення дружніх відносин між містами.

  Документ передбачає встановлення і розвиток довгострокових і всебічних зв’язків у сферах діяльності, що становлять взаємний інтерес: наука і техніка, промисловість, торгівля, навколишнє середовище та екологія, туризм і відпочинок, інформаційне забезпечення, культура, освіта і спорт. Усвідомлюю важливість розвитку міжнародних зв’язків, сторони мають намір здійснювати обмін офіційними делегаціями та фахівцями в різних галузях господарської діяльності та практикувати обмін досвідом роботи органів місцевого самоврядування.

  Міський голова Олександр Лисенко висловив надію щодо перспектив плідної співпраці в даних напрямках.

  «Підписання Меморандуму про встановлення дружніх відносин стане першим кроком на шляху до розширення меж співробітництва наших міст. Ми сподіваємось на залучення китайських інвестицій, і будемо працювати в цьому напрямку. Обидві сторони зацікавлені у співпраці», – сказав міський голова.

  Зауважимо, наразі містами-партнерами Сум вже є міста Китайської Народної Республіки – Сіньсян (провінція Хенань) та Чжуцзі. Протягом останніх років триває активна співпраця міст в різних галузях.

  IMG_3784knr

   

  51180424_2338575956176927_1939381212514615296_o_1

   

  “Інформаційний портал Сумської міської ради”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *