Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Створення інвестиційно вигідних умов на Полтавщині

  2018-04-27

  21 квітня голова Полтавської ОДА Валерій Головко під час зустрічі з керівниками Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., Ltd і ТОВ «Бейкень Енергетика Україна» обговорили умови початку діяльності компанії на Полтавщині й ті проблеми, з якими компанія може зіштовхнутися, заходячи на новий ринок.

  Xinjiang Beiken Energy Engineering Co., Ltd — сервісна компанія, що надає послуги в нафтогазовому комплексі, маючи договори спільної діяльності з видобутку вуглеводнів в частині буріння. В Україні її представляє ТОВ «Бейкень Енергетика Україна».

  Компанія спеціалізується на глибинному бурінні — 5-6 тис. м. На Харківщині глибина їхнього буріння сягає від 4 тис. м. Підприємство приділяє значну увагу екології. Основним їхнім партнером на сьогодні є ПАТ «Укргазвидобування».

  Сьогодні тут вже працюють кілька техніків з Китаю. Вони мають необхідні знання по обладнанню і технології буріння. Керівники компанії висловили побажання отримувати дозволи для працівників і необхідні свідоцтва напряму в Полтаві.

  Проте компанія планує залучати й українських фахівців і співпрацювати з місцевими навчальними закладами на предмет практики й працевлаштування випускників відповідних факультетів. Валерій Головко дав вказівки щодо пошуку і залучення кадрів. Також пообіцяв домовитися з ректором ПНТУ про зустріч і постачання на підприємство для проходження практики найкращих студентів.

  Зустрічним з боку голови ОДА прозвучало питання про реєстрацію в податкових органах: “Я б все-таки хотів бачити реєстрацію компанії не в Києві, а в Полтаві. Це перші умови, які ми позначаємо, обговорюючи партнерство”.

  Гендиректор ТОВ «Бейкень Енергетика Україна» Jiao Chaoguang пообіцяв дочірню компанію або філіал, який здійснюватиме діяльність на Полтавщині, зареєструвати на території області.

  Валерій Головкр зазначив, що питання екологічної безпеки під час ведення робіт є пріоритетним: “Тут важлива культура виробництва, екологічні норми й вимоги, відповідно до чинного законодавства, і збереження дорожної інфраструктури під час пересування техніки”.

  Як приклад гості навели вже укладені договори про вивезення й утилізацію відходів від буріння з місцевими компаніями на територіях видобутку. Також використовуватиметься й спеціальне обладнання для очищення повітря.

  Крім цього, обговорили питання розмитнення вантажів — обладнання й хімічних матеріалів. Адже Полтавщина зацікавлена, щоб кошти від розмитнення надходили до її бюджетів. Зрештою це додаткові кошти на розвитолк інфраструктури. Натомість Валерій Головко гарантував найкращі умови й швидке обслуговування на місцевій митниці.

  Визначили коло відповідальних осіб з боку області, що допомагатимуть компанії на ринку видобутку. Найближчим часом компанія щільно контактуватиме з Департаментами облдержадміністрації щодо навчання кадрів, обміну студентами й фахівцями, митних, міграційних, екологічних питань тощо. Вже наступного тижня пройдуть зустрічі з керівниками ВНЗ і митниці.

  e91443f690d0979d788694448382d_mid

   

  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *